job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Fröccsöntő gépkezelő Kunsziget

Job Description :

 Cégünk minőségi termékek, megbízható márkák és kreatív megoldások legszélesebb skáláját nyújtja a gépjárműiparnak és más iparágaknak. Vállalatunk fő profilja gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával.

Műszaki megoldásainkat olyan iparágakban hasznosítják, ahol fontos a hatékony üzemanyag felhasználás, az emisszió csökkentése, valamint a biztonság és teljesítmény növelése.

Pozíció megnevezése:

Fröccsöntő képkezelő

Feladatok:

-          Termékek gyártása az előírt gyártási ütemterv szerint
-          Minőségbiztosítással kapcsolatos tesztek, vizsgálatok elvégzése
-          Gépek betöltése, beállítása
-          Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése
-          Aktív részvétel folyamatok optimalizálásában

Elvárások:

-         Minimum általános iskolai végzettség

-         Hajlandóság több műszakos munkavégzésre

Munkaidő, műszakrend:

-          3 műszak, 8 órás munkanapokkal

Bér és Juttatások:

-          Céges buszjárat

-          szállás vagy albérlettámogatás

-          cafetéria