job details2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Targoncavezető (pofás)

Job Description :

Higiéniai papírtermékeket gyártó Partnerünk Tekercsfogós (pofás) Targoncavezető kollégákat keres, akár azonnali kezdéssel

\n

\n

Elvégzendő feladatok:

\n

•az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása

\n

•a késztermékek kiadása, mozgatása

\n

•a raktári rend biztosítása

\n

•áruátvétel, árukiadás

\n

 Elvárások:

\n

•új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

\n

•minimum 3 éves intenzív 8 tonnás vezetőüléses, tekercsfogós (pofás) targoncavezetői gyakorlat

\n

•több műszakos munkarendben eltöltött munkaviszony

\n

•megbízhatóság

\n

•önálló munkavégzés

\n

 Amiért érdemes jelentkezned:

\n

•versenyképes fizetés (alapbér, mozgóbér, pótlékok)

\n

•eseti- és időszakos jutalmak

\n

•cafeteria juttatás

\n

•étkezés támogatás

\n

•termékcsomag juttatás

\n

•év végi jutalom

\n

•bejárási támogatás

\n

•Dunaújvárosból és környékéről, valamint Lábatlan és környékéről céges buszjáratot biztosítunk

\n

\n

Munkavégzésed helye Budapest XXIII. kerülete

\n

\n

Munkaidő: 3+3 munkarend (06:00-18:00, 18:00-06:00)

\n

\n