job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Tervező, fejlesztő gépészmérnök

Job Description :

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

  • speciális gépek, berendezések, modulok, célgépek, eszközök, kiegészítők tervezése és kivitelezésre való előkészítése
  • műszaki dokumentáció készítése
  • részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén
  • részvétel oktatásokon, megbeszéléseken, az anyavállalat telephelyein

Elvárások:

  • Gépészménöki végzettség
  • 2-3 év ipari automatizálásban, gépészeti tervezésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • B. kat. jogosítvány
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előnyök:

  • célgép gyártás területén szerzett gyakorlat
  • autóiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat
  • német nyelv ismerete

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, prémium
  • Családias és nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Külföldi szakmai utak (kiállításokra, központba, havi gyakorisággal)
  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség