job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Fröccsöntő gépbeállító - Budapest

Job Description :

Műanyag fröccsöntő gépbeállító

Feladatok:

    Gépbeállító műanyag fröccsöntő üzembe

      Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése,karbantartása (Arburg fröccsöntő gépek SELOGICA vezérléssel)

        Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása

          Szerszámcserék lebonyolítása,átszerelése,tisztítása

            Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés

              Részvétel a mennyiségi és minőségi termelésben

                Határidős megrendelések lebonyolítása

                  Részleghez tartozó csoport vezetése (műszakonként 5-6 operátor)

                    Napi termelési adminisztráció végrehajtása

                    Az álláshoz tartozó elvárások:

                      Elvárások:

                        Hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat, műszaki műanyagok feldolgozásának ismerete (TPU,PPS,PSU,PEEK,folyékony szilikon, valamint gumi fröccsöntés

                          Pontos, precíz munkavégzés

                            Szakirányú ismeret

                              Számítógépes ismeret (Word,Excel)

                                Több műszakos munkarend vállalása

                                Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

                                  Előny: angol vagy francia nyeltudás

                                  Amit kínálunk:

                                    Kínálat:

                                      Stabil,hosszútávú munkahely

                                        Versenyképes jövedelem