job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Gyártástámogatási vezető

Job Description :

Gyártástámogató vezető

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi. Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

Egyedi gépek, berendezések összeszerelése, telepítése, üzembe helyezése, elő-átvétele

Technikusi csapat vezetése (7 fő), munkájának hatékony szervezése

Gyártás tervezése, ütemterv készítés, optimalizálás

Mechanikai szerelés

Elektromos kapcsolószekrény szerelése beépülő elemek listája alapján, elektromos huzalozás

Kábelek, kábelcsatorna rendezése

Pneumatikai elemek ismerete, azok beszabályozása

Technológiai beállítások elvégzése

Ügyfelekkel, projektmenedzserrel, fejlesztéssel, beszerzéssel való együttműködés

Előnyök:

PC/PLC alapú vezérléstechnikai ismeret, programozás, informatikai tudás

Célgépgyártás területén szerzett tapasztalat

Német nyelvismeret

Projektmenedzsment szemlélet, strukturált gondolkodásmód

Jó kommunikációs készség

Probléma megoldási képesség

Gyors munkavégzés és felfogóképesség

Technológiák:

kábelfeldolgozás

automata kábelfeldolgozó berendezések

vezeték feldolgozás

speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Elvárások:

Végzettség: elsősorban IT, vagy mechatronikai mérnök, technikus, esetleg villamos mérnök erős gépész és informatikai tapasztalattal

Szaktudás: 2-3 év tapasztalat, mechanikai szerelési tudás, erős PC ismeret, villamos ismeretek

Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat

Angol nyelv biztos ismerete

B jogosítvány, gyakorlati tapasztalattal

Amit prtnercégünk kínál:

Piaci átlag feletti alapbér, prémium

Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet

Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség

Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség, elektromos-hibrid hajtású gépek

Külföldi betanulás, „learn by doing”

Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön

Külföldi szakmai utak