job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Inside Sales Engineer/Műszaki koordinátor

Job Description :

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó-, elektromos és elektronikai ipari területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi. Sikerének kulcsa, hogy 60 kiváló eredményekkel büszkélkedhető munkatárs segíti a helyi és nemzetközi termelőegységek működését.

Cégközpont :Budapest Észak-budai régiójában

Feladatok:

  • Kapcsolattartás, műszaki specifikációk egyeztetése a vevőkkel, beszállítókkal
  • Komplex ajánlatok készítése
  • Projektekhez kötődő műszaki tartalom felmérése
  • Értékesítőkkel való szoros együttműködés
  • Szerviz szolgáltatás támogatása vevői igények alapján
  • Reklamációkezelés
  • Külföldi és belföldi kiállításokon való részvétel, gépek, berendezések ismertetése

Elvárások:

  • Műszaki értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Precizitás
  • Jó, nyitott, meggyőző kommunikáció
  • Kezdeményező, dinamikus személyiség
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapest közeli lakóhely

Előnyök:

  • Prémium kategóriás termékek
  • Hiteles, elismert brand a piacon
  • Új, innovatív, piacképes termékek

Technológiák:

  • elektromos-és hibrid hajtású gépek
  • kábelfeldolgozás
  • automata kábelfeldolgozó berendezések
  • vezeték feldolgozás

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, teljesítményarányos bónus rendszer
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön
  • Külföldi szakmai utak