job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Készregyártó (Győr-Moson-Sopron megye)

Job Description :

Cégünk minőségi termékek, megbízható márkák és kreatív megoldások legszélesebb skáláját nyújtja a gépjárműiparnak és más iparágaknak. Vállalatunk fő profilja gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával.

Műszaki megoldásainkat olyan iparágakban hasznosítják, ahol fontos a hatékony üzemanyag felhasználás, az emisszió csökkentése, valamint a biztonság és teljesítmény növelése.

Pozíció megnevezése:

Készregyártó

Feladatok:

-          Gumitermékek sorjázása, felöntések sorjázása

-          Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció

-          Minőségbiztosítással kapcsolatos tesztek, vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

-          Minimum általános iskolai végzettség

-          Hajlandóság több műszakos munkavégzésre

Munkaidő, műszakrend:

-          3 műszak, 8 órás munkanapokkal

Bér és Juttatások:

-          Céges buszjárat

-          Szállás vagy albérlettámogatás

-          Cafetéria