job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Belföldi szervizmérnök - Észak-budai régió

Job Description :

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi, világszinten.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió, és a partnereknél országosan

Feladatok:

  • Magas automatizáltsági elektronikai ipari, autóipari gépek, berendezések tesztelése, telepítése, üzembe helyezése, elő-átvétele, átadása
  • Hibafeltárás ügyfélnél, javítás, karbantartás főleg belföldön, de előfordulhat külföldön is
  • Oktatás (ügyfelek oktatása)
  • Technológiai beállítások elvégzése
  • Külföldi gépátadások lebonyolítása (Kína, India, Mexikó, Közép-Kelet Európa)
  • Ügyfelekkel gyártókkal, beszállítókkal való rendszeres, idegen nyelvű kommunikáció, kommunikációkban a megbízó cég érdekeinek képviselete

Elvárások:

  • Végzettség: elsősorban IT, vagy mechatronikai mérnök, esetleg villamos mérnök erős gépész és informatikai tapasztalattal
  • Szaktudás: 2-3 év tapasztalat, mechanikai szerelési tudás, erős PC ismeret, villamos ismeretek
  • Minimum végzettség: Főiskola
  • Angol nyelv tárgyalóképes, biztos ismerete
  • B jogosítvány, gyakorlati tapasztalattal
  • Számítógépes ismeretek: erős PC vagy rendszergazdai tapasztalat előny

Előnyök:

  • PC/PLC alapú vezérléstechnikai ismeret, programozás, informatikai tudás, német
  • Német nyelvismeret
  • Projektmenedzsment szemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Probléma megoldási képesség
  • Gyors munkavégzés és felfogóképesség

Technológiák:

  • Autóipari elektronikát szerelő automaták
  • Kábelfeldolgozás
  • Automata kábelfeldolgozó berendezések
  • Vezeték feldolgozás
  • Speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Betanulás:

  • Autóipari, kábelgyártási, elektronikai környezetben oktatásokon való részvétel

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, kiküldetési díjak, 13.havi fizetés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Munkaruha
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség, elektromos-hibrid hajtású gépek
  • Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön
  • Külföldi szakmai utak