job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Karbantartó technikus- Halásztelek

Job Description :

Halásztelken található autóipari termelő vállalat, munkalehetőséget hirdet Karbantartó technikus pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

•gyártó sorok, karbantartása, üzemeltetése, fejlesztése

•hibák elhárítás, megelőzése

•a berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása

•gépek, berendezések módosítása

•átépítések, fejlesztések

•időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások:

•középfokú elektronikai végzettség

•karbantartásban szerzett tapasztalat

•érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete

•robotok legalább alap szintű ismerete (Fanuc, Sony, Mitsumi, ABB, Kuka)

•jó problémamegoldó képesség

•felhasználói szintű számítógépes ismeretek

•önálló munkavégzés

Előny:

•pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság

•tervezői program ismeret (INVENTOR),

•PLC programok ismerete (Omron, Siemens).

Amit kínálunk:

•versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, cafeteria

•bérlettámogatás,

•biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség,

•folyamatos fejlődés.