job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Gyártás előkészítő

Job Description :

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

  • Gépalkatrész listák rögzítése az ERP rendszerbe
  • Operatív beszerzés
  • Gyártáshoz tartozó kapacitás tervezés, beszerzés és gyártás ütemezése
  • Folyamatos egyeztetés a technológiai beszerzéssel, mérnökséggel és gyartással, valamint minden adat ERP rendszerben történő rögzítése – egyértelmű adatok, valós és gyors riportok
  • Projekt költségek újraszámítása
  • Szükségszerűen eszközök, bútorok, berendezések beszerzése
  • Szervezeti feladatok – cégcsoporton belül, csapat-munka, információ áramlás

Elvárások:

  •  Min. Középfokú műszaki végzettséged van
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Szervezeti gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat ERP rendszerek használatában
  • Érdeklődj a technológia iránt

Előny:

  • Beszerzésben szerzett korábbi tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Dolgoztál már Microsoft Dynamics Navison rendszerrel

Amit megbízónk kínál:

  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Szakmai kihívások
  • Támogató, segítőkész nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés