job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Minőségbiztosítási vezető

Job Description :

Minőségbiztosítási vezető

Amit kínálunk:

·         Német érdekeltségű multinacionális környezet

·         Autóipari gyártó cég, elektronikai terület

·         Lokáció: Pest-megye, Érd vonzáskörzete

·         Stabil vállalati háttér, jó munkakörnyezet és családias légkör

Elvárások:

·         Felsőfokú, lehetőség szerint műszaki végzettség (elektronika, mechatronika szakirány)

·         Minőségügy területén, gyártó cégnél szerzett több éves tapasztalat

·         Német nyelv tárgyalási szintű ismerete (napi munkavégzéshez szükséges)

·         Elektronikai technológiák ismerete

·         IATF ismerete

·         Stratégiai gondolkodásmód, határozott fellépés, döntésképesség

Előny:

·         angol nyelvtudás

Feladatok:

·         Minőségügyi tevékenységek összefogása, csapat irányítása

·         Auditok előkészítése, lebonyolítása, utókövetése

·         Vállalati folyamatok minőségügyi vonatkozásainak kézbentartása

·         A termelő munkát támogató minőségügyi tevékenységek megszervezése (bejövő áru ellenőrzés, gyártásközi és végellenőrzés, reklamációkezelés)

·         Statisztikák, kiértékelések naprakészen tartása

·         Új termékek bevezetése

·         Együttműködés a környezetirányítási és energiamenedzsment rendszerek fejlesztésében