job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Key Account Manager - Dél-Pest, Szigetszentmiklósi járás

Job Description :

Amit kínálunk:

  • Amerikai hátterű, autóipari termelő vállalat
  • Jelentős piaci szereplő a műanyagipar területen
  • Stabil vállalati háttér, jó munkakörnyezet és munkahelyi légkör
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén (német és angol nyelvhasználat)
  • Lokáció: Dél-Pest, Szigetszentmiklósi járás

Követelmények:

  • Gépészmérnöki, polimertechnika szakirányú végzettség (vagy hasonló, releváns mérnöki végzettség)
  • Minimum 3 év tapasztalat beszerzői vagy értékesítői pozícióban tier 1-es vállalatnál
  • Középfokú angol- és németnyelv-tudás,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • VBA programozási ismeret

Feladatok:

  • Vevői ajánlatok előkészítése mind műszaki mind kereskedelmi oldalról
  • Árajánlatok kidolgozásának koordinálása
  • Árajánlatok ellenőrzése és esetleges módosítása a vállalati árpolitikának megfelelően
  • Projektmenedzserek támogatása a nominációt követő projektinduláskor
  • Futó projektek menedzselése
  • Vevői látogatások szervezése, illetve lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel