job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Minőségügyi részprojekt vezető

Job Description :

Feladatok:

  • Minőségügyi tervezés, bemintázás/IMDS
  • Vevői panaszok kezelése és ügyfélkezelés
  • Folyamat auditok/ temékauditok előkészítése és elvégzése
  • Visszáruk bevételezése, feldolgozása
  • Intézkedési határidők nyomon követése
  • Teljes minőségügyi dokumentáció készítése (minőségügyi ellenőző dokumentáció, jegyzetek)
  • Specifikációk és vizsgálati tervek alapján variálható és attributív felügyelet
  • A szériahibák fellépése esetén a lehető leggyorsabb hibaelhárítás érdekében az illetékesek azonnali értesítése
  • A folyamatoptimalizáláshoz elemzések, dokumentációk készítése
  • Megbizható és pontos munkavégzés

Elvárások:

  • Releváns képzettség
  • Minőségbiztositási területen megszerzett tapasztalat
  • CAD rajzoló program ismerete
  • Számítógépes alapismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Projektmunkában szerzett jártasság
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Core Tool alapismeretek
  • Statisztikai alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Német hátterű, nemzetközi cégcsoport kecskeméti leányvállalata
  • Stabil vállalati háttér, kiváló, modern munkakörnyezet
  • Autóipari, első körös (TIER1) beszállító
  • Szakmai fejlődési lehetőség