job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Mobil automata raktár technikus

Job Description :

Amit megbízónk kínál:

  • 2016-ban a Legjobb Munkahely kategória nyertese
  • 100% német tulajdonban lévő, 25 éve Magyarországon működő cég
  • Korszerű, innovatív munkakörnyezet

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség (villamos/ mechatronikus)
  • ipari automatizálás területén, PLC vezérelt berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • jártasság karbantartásban, hibakeresésben
  • Szakmai igényesség
  • Megbízhatóság
  • Hatékony, pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikáció
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Automatizált raktárak szervizelése, karbantartása
  • PLC vezérelt gépek karbantartása
  • Aktív részvétel gépek karbantartásában
  • Részvétel új berendezések telepítésében

Amit partnercégünk kínál:

  • Céges autó, laptop, telefon
  • Piaci átlag feletti bér, bónusz, cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önálló munkavégzés