job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Mobil Szerviztechnikus

Job Description :

Megbízónk egy 100% német tulajdonban lévő, 25 éve Magyarországon működő, országos szervízhálózattal bíró, jól kialakított folyamatokkal működő cég, amely korábbi években elnyerte a Legjobb Munkahely kategóriát is.

Feladatok:

  • elektromos és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése
  • partnercégek napi szintű látogatása
  • 25-30 féle géptípus ismeretének elsajátítása

Elvárások:

  •  autószerelői, villanyszerelői vagy autóvillamossági szerelő végzettség
  •  egyéni munkavégzésre alkalmasság
  •  igényes munkavégzés
  •  ápolt megjelenés
  •  B kategóriás jogosítvány

Amit partnercégünk kínál:

·         Céges autó, laptop, mobiltelefon

·         Piaci átlag feletti alapbér, bónusz, prémium, cafeteria

·         Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség

·         3 hónapos betanítási időszak, ebből 1 hét elmélet+műhelygyakorlat

·         Jól szervezett munkafolyamatok

·         Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

·         Önálló munkavégzési lehetőség