job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :PPAP koordinátor - Bonyhád

Job Description :

PPAP koordinátor

Feladatok:

  • Termék és gyártás engedélyeztetési dokumentációk készítése, koordinálása (PPAP bemintázások - vevői oldal)
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és az anyacéggel (angol nyelven)
  • első minták előkészítése
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

  • IATF 16949 szabványismeret
  • legalább 2 éves tapasztalat termék és annak gyártási folyamatiban való jóváhagyásában (PPAP/ VDA 2)
  • nagyon jó angol nyelvtudás
  • önállóság, kezdeményezőkészség

Előny:

  • megszerzett diploma
  • szakirányú végzettség/ kurzus
  • német nyelvtudás
  • bőr-, kárpit-, műanyag anyagok gyártásában, feldolgozásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Az állás a Job Impulse-on keresztül működik, rezidens/projektalapon, kb. 1 éves időtartamú (közben gondoskodunk a következő projektről, vagy határozatlan szerződéssel a cégnél is lehet maradni, ha úgy alakul).

A rezidens mérnöki állások előnye, hogy jó fizetést, 100%-os bejárást vagy szállást, és évi 2 továbbképzést is biztosítunk.