job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Mérés- és vezérléstechnikai támogató mérnök - Bóly

Job Description :

Feladatok:

  • Az üzem területén lévő gépek, berendezések, eszközök üzemszerű működésének biztosítása valamint a termelés és a minőségbiztosítás támogatása.
  • Termelési adatok gyűjtése, rendszerezése, elemzése, archiválása, döntéselőkészítés támogatása
  • Gépek, berendezések, műszaki hiba miatti állásidők elemzése, naprakész nyilvántartása
  • Meghibásodás esetén hibaanalízis és hibaelhárítás támogatása
  • A termelési egység indirekt anyagainak úgy, mint alkatrész és anyagrendelés felügyelete, irányítása
  • Robotvezérlések üzemeltetése és programozása, fellépő hibák elhárítása
  • Kamerarendszerek programozása, új optikai vizsgálatok bevezetése, a meglévő rendszerek folyamatos fejlesztése
  • PLC vezérlők programozása, üzembe helyezése
  • Gyártáshoz kapcsolódó számítógépek karbantartása, gyártóprogramok üzemeltetése
  • Projektek támogatása, fejlesztésekben való aktív részvétel, együttműködés az anyavállalati projekt csoportokkal
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső gépgyártókkal, beszállítókkal
  • Munka utasítások, SOP-k készítése, bevezetés és folyamatos felülvizsgálata
  • Új berendezések üzembe helyezése, a műszaki és a kiszolgáló személyzet betanítása
  • Új és meglévő berendezések optimalizálása, a hatékonyság és a kihasználtság növelése
  • Belső oktatások a gépkezelők, csoportvezetők számára.
  • Mérőberendezések kalibrálása (erőmérők, útmérők)
  • Elektromos kontrol gépek paraméterek állítása, engedélyezése, dokumentálása

 Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Min. 1-3 év tapasztalat releváns munkakörben
  • Operációs rendszerek ismerete (DOS 6.22, Windows 3.11, Windows XP, Windows 7)
  • Irodai programcsomagok ismerte (MS Office - Word, Excel, Access)
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • LEAN- sigma ismeretek
  • Autóipari szabványok ismerete és gyakorlati alkalmazása

 Előny:

  • Siemens S7-300, Panasonic (NAIS), Moeller Easy, Omron PLC-k ismerete
  • PC hibakeresésben való jártasság
  • DVT, Cognex, Balluff rendszerek ismerete
  • Motoman, Epson, Adept, IAI robotvezérlések ismerete
  • Elektrotechnikai ismeretek
  • Ipari kamerarendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos feladatok, globális projektek
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Fiatalos, jó csapat