job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Marketing munkatárs

Job Description :

Amit kínálunk:

ü  Német vállalatcsoport, több mint 100 éves múlttal

ü  Lokáció: Budapest vonzáskörzete

ü  Épületvillamossági szereléstechnikai terület

ü  Versenyképes jövedelem és juttatások

ü  Munkavégzés egy családias, összetartó, lendületes csapatban

ü  Fejlődési lehetőség, nemzetközi szakmai feladatok, képzések

ü  Munkába járás támogatása céges buszjáratokkal

Elvárások:

ü  Felsőfokú gazdasági, vagy műszaki végzettség

ü  Kommunikációképes, aktív német nyelvismeret, angol nyelv előnyt jelent

ü  Releváns tapasztalat adatbázis-kezelésben/termékmarketingben/nemzetközi szolgáltatások területén

ü  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

ü  Nagyfokú precizitás, megbízhatóság

ü  Önálló munkavégzés, csapatjátékos attitűd

Feladatok:

ü  Nemzetközi vállalatcsoport szintű marketing feladatok ellátása

ü  Marketing adatállomány kezelése, adatbázis aktualizálása

ü  Részvétel a nemzetközi marketing adatbázis struktúrájának fejlesztésében, folyamatok optimalizálásában

ü  Részvétel a vállalatcsoport nemzetközi marketingkommunikációs feladataiban