job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Raktáros

Job Description :

0

Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó és forgalmazó vállalata munkatársakat keres. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása és értékesítése Magyarországon és Romániában. E területen vezető szerepet tölt be és részt vesz az anyavállalat világméretekben jelentős csiszolóanyag forgalmazási tevékenységében.

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület, Budafok

Feladatok:

  • A raktár emelőgépeinek és számítógépeinek ill. azok kapcsolódó egységeinek

kezelése

·         A szállítóleveleken és a számlákon az ellenőrzés megtörtének és az áru átvételének igazolása

·         A raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése, megtartása,

·         A bizonylati rend és okmányfegyelem betartása,

·          A minőségbiztosítási dokumentumokban meghatározott feladatok ellátása,

Elvárások:

  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • raktáros munkakörben szerzett tapasztalat,

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

·         érvényes targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324), releváns tapasztalat,

·         kétműszakos munkarend vállalása (5:30-14:00; 14:00-22.00).

Amit partnercégünk kínál:

  • Órabér: bruttó 1425 Ft +próbaidő után cafeteria
  • magas szintű szakmai képzés, teljes körű betanítás,

·         azonnali munkakezdés,

·         biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.