job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Minőségbiztosítási mérnök - Érd vonzáskörzete

Job Description :

Amit kínálunk:

  • Német érdekeltségű multinacionális környezet
  • Elektronikai gyártó
  • Lokáció: Pest-megye, Érd vonzáskörzete
  • Stabil vállalati háttér, jó munkakörnyezet és családias légkör

Elvárások:

  • Villamosmérnöki/mechatronikai/minőségügyi végzettség
  • Minőségügy területén, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Minőségügyi technikák ismerete (Control Plan, FMEA, 8D, Pareto, 5W)
  • Belső auditori tapasztalat
  • Elektronikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló és csapat munkára is alkalmas személyiség

Feladatok:

  • Minőségügyi folyamatok nyomon követése, fejlesztése
  • Auditok előkészítése, lebonyolítása
  • Hibaanalízis és hibaok meghatározása
  • A termelő munkát támogató minőségügyi tevékenységek biztosítása
  • Statisztikák, kiértékelések naprakészen tartása
  • Dokumentáció kezelése Jelentkezni önéletrajz