job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Security Auditor

Job Description :

Amit megbízónk kínál:

  • Kiváló, fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német-magyar hátterű, piacvezető szabadidős szolgáltatásokkal foglalkozó, 100 fős cégcsoport
  •  Munkavégzés helye: Budapest
  •  Munkavégzés jellege: rugalmas (alkalmanként hétvégi munkavégzés, otthonról)

Elvárások:

  • Szolgáltatói szektorban szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi/üzemeltetési folyamatok ismerete (pénztárgép)
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Biztonságtechnikai eszközök ismerete
  • Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Vezetési gyakorlat, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • A cég létesítményeit érintő üzemeltetési/működési folyamatok ellenőrzése, standardoktól való eltérés vizsgálata, auditálás, fejlesztési módosítási javaslatok indítása;
  • Készpénzkifizetések ellenőrzése;
  • Kontrolling jellegű feladatok (hiánykövetés, eladott termékek/számlázott termékek, raktár, pénztármozgás)
  • Térfigyelő kamerák időszakonkénti figyelése telefonról, ill. laptopról (akár otthonról)
  • Hibák ellenőrzése és megoldási javaslatok kidolgozása