job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Senior Fejlesztő-gépészmérnök

Job Description :

Megbízónk:

ü    2006 óta van jelen a hazai piacon, ipari lézerforrásokra épülő komplex gyártó rendszerek, robotok tervezésével, gyártásával és értékesítésével, szervizelésével foglalkozik.

üMunkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete és partnereknél/alvállalkozóknál

Feladatok:

  • Egyedi célgépek gépészeti tervezése, műszaki dokumentációk készítése.

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetést
  • Változatos feladatokat
  • Önállóságot és kreatív környezetet
  • Az ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban
  • Folyamatos szakmai fejlődést
  • Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Elvárások:

  • Gépészmérnök/mechatronikai mérnök /BSc vagy MSc
  •  Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (Inventor, SolidWorks, Autocad)
  • megbízhatóság, pontosság
  •  Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés