job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Projekt és Sales vezető - Miskolc

Job Description :

Amit kínálunk:

Magyar hátterű, zöldmezős beruházás

Profil: fröccsöntő -, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló, nagyméretű szerszámok tervezése és gyártása

Lokáció: Miskolc vonzáskörzete

Induló csapat, modern technológia, hosszú távú lehetőség

Elvárások:

Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik

Projektvezetésben szerzett már tapasztalatot

Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás

Szívesen vállal kiküldtetéseket

Magabiztosság, szervezőkészség, önálló munkavégzés jellemzi

Célorientált gondolkodású és problémamegoldó, rugalmas személyiség

5+ év tapasztalat ipari értékesítésben

kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

Előny:

Műszaki elhivatottság

Szerszámtervezésben és/vagy gépi forgácsolásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

Új ügyfelek akvirálása

Projektek önálló lebonyolítása

Projektek költségkereteinek, illetve az elvállalt határidők egyeztetése, követése, probléma esetén megoldási javaslatok kidolgozása

Projektdokumentációk kezelése / - jelentések készítése

Kapcsolattartás vevőkkel

Üzemmel történő folyamatos kapcsolattartás

Kalkulációk, ajánlatok készítése

Ártárgyalások lebonyolítása

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

edit.berenyi@job-impulse.com