job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Műhely koordinátor - Győr

Job Description :

Feladatok:

  • Anyagmozgatási gépek beüzemelése, karbantartása és magas színvonalon történő szerelése, javítása
  • Koordinátorokkal való kapcsolattartás, a koordinátorokkal egyeztetett helyszíni munkák elvégzése
  • Munkákhoz tartozó dokumentációk elkészítése, adminisztratív folyamatok támogatása
  • Bérgép flotta állományának kezelése
  • Cégünk ügyfeleivel való kapcsolattartás, szerviz folyamatok egyeztetése
  • Ajánlatok kidolgozása az ügyfelek részére
  • A szerelők munkájának tervezése, összehangolása
  • A technikusok kihasználtságának folyamatos optimalizálása
  • Társosztályokkal való együttműködés, üzletkötők munkájának támogatása
  • A megbízások teljesítéséhez szükséges alkatrészek biztosítása, központi telephellyel való kooperáció
  • Beérkező megbízások rögzítése SAP rendszerben
  • Javítási, karbantartási, rakodási és adminisztrációs feladatok ellátása
  • A műhely rend betartása és betartatása
  • A saját és a szerelő kollégák munkaidejének pontos regisztrálása a rendszerben
  • Az elvégzett munkák elszámolása, számlázása

Amit Öntől várunk:

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfok előny) - autó-, autóvillamossági-, anyagmozgató-gép szerelő, műszerész, gépész, mezőgazdasági-gép szerelő
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiemelt érdeklődés emelőgépek, rakodógépek, járművek terén
  • Jó kommunikációs és kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Professzionális ügyfélkiszolgálás iránti elkötelezettség
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban előny
  • Microsoft Office programok ismerete
  • SAP ismeret előny
  • Igényes megjelenés
  • „B” kat. jogosítvány

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális, mégis családias munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetősé
  • Stabil háttér – hosszútávon számítunk Önre!
  • Munkavégzés helye: Győr