job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Nemzetközi Fuvarszervező

Job Description :

Megbízónk:

A világ egyik legnagyobb raktározási, logisztikai és szállítmányozó cége, amely komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújt integrált ellátási lánc megoldások terén.

Munkavégzés helye: Budapest, dél-budai régió

Feladatok:

  •  nemzetközi közúti, légi és tengeri fuvarfeladatok szervezése, bonyolítása
  •  a cég partnereivel / ügyfeleivel való kapcsolattartás, a cég más szakterületeivel való folyamatos együttműködés
  • új fuvarlehetőségek felkutatása
  •  árajánlatok készítése, nagyobb fuvarkiírások feldolgozásában való aktív részvétel
  •  beérkező alvállalkozói számlák tartalmi ellenőrzése
  • havi vagy egyéb időszakos jelentések anyagának előkészítése

Elvárások:

  •  min. 2 év, hasonló területen szerzett fuvarszervezési/logisztikai tapasztalat
  • erős kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • mindenkor hatályos, fuvarozási tevékenységre vonatkozó jogszabályok és törvények ismerete
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség
  • stressztűrő képesség, csapatmunka

Előny:

-          német, szerb vagy horvát  nyelvtudás

-          logisztikai végzettség vagy tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:

-          Piaci átlag feletti alapbér, teljesítményarányos prémium, cafeteria, bejárás támogatása

-          hosszú távú munkahely, stabil nemzetközi és informatikai támogatással és háttérrel

-          szakmai fejlődési- és karrierépítési lehetőség, rendszeres továbbképzések

-          egyéni igények szerint alakítható önképzési rendszer támogatása

-          családias és fiatalos légkör, összeszokott csapat, megbecsülés

-          ingyenes sportolási lehetőség, gyümölcsnap

-          homogén, jól konszolidálható és tervezhető árucikkek fuvarszervezési szempontból

-          kiszámítható munkavégzés és munkarend