job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Senior Villamosmérnök-tervező (EPlan)

Job Description :

Megbízónk egy piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére, Közép-Kelet Európában.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi.

Munkavégzés helye: Budapest észak-budai agglomerációja

Feladatok:

·         szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez

·         berendezések elektromos tervezése, a kivitelezés nyomon követése, koordinálása

·         műszaki dokumentáció készítése

·         részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén

·         részvétel oktatásokon, megbeszéléseken az anyavállalat telephelyein (Németország, Svájc, Ausztria)

Elvárások:

·         Egyetemi, vagy főiskolai végzettség - Villamosmérnök, mérnökinformatika, automatizálási mérnök, mechatronikai mérnök vagy irányítástechnikai mérnök szakirányon

·         Legalább 2-3 év  tapasztalat elektromos tervezésben (EPlan)

·         Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

·         B. kat. jogosítvány

·         Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előnyök:

·         CREO ismerete

·         Autoiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat

·         Projekt menedzsmentben szerzett ismeretek

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér, prémium
  • Családias és nemzetközi munkakörnyezet
  •  Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
  •  2 hetes betanítási időszak Németországban
  • Külföldi szakmai utak (kiállításokra, központba, havi gyakorisággal)
  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség