job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Műszaki tanácsadó - Észak-Magyarország

Job Description :

Megbízónkról:

  • Globális hálózatként működő fűtéstechnikai üzletág
  • Fűtési rendszerek teljes körű beüzemelése, karbantartása, szervizelése
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég, 20 országban, 12.000 alkalmazottal
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Észak-Magyarország

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat fűtéstechnikai területen
  • Projekt szemlélet
  • B kat. jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hőszivattyús rendszerek ismerete, értékesítésükben szerzett tapasztalat
  • Tervezői/szervizes kapcsolatrendszer
  • Angol nyelv ismerete

Feladatok:

  • Kivitelezőkön keresztül történő projekt-értékesítés
  • Ajánlatok készítése
  • Kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás, ügyféllátogatás
  • Rendezvényeken, vevőtalálkozókon való aktív részvétel
  • Márka hűségprogram népszerűsítése a partnerek körében

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Képzések biztosítása