job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Célgépépítő Műszerész - Budapest, Észak-Budai régió

Job Description :

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

  • Elektromos szekrény szerelés
  • Huzalozás, kábelcsatorna kiépítése, kábelek elrendezése
  • Elektromos elemek beépítése
  • Forgácsolási feladatok elvégzése
  • Pneumatikus elemek ismerete és azok beszabályozása
  • Együttműködés a tervező mérnök kollégákkal

Elvárások:

  • Mechanikai, mechatronikai, vagy elektronikai szakirányú középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év gépek mechanikus, elektromos, pneumatikus rendszerének szerelésében szerzett gyakorlat
  • Elektromos kapcsolószekrények összeszerelésében való jártasság ? műszaki rajz /EPLAN olvasási tapasztalat
  • Jó műszaki problémamegoldó-képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret (középszintű) erős előny

Előnyök:

  • Célgép gyártás területén szertett gyakorlat,
  • Szerszámgépek (marógép, eszterga, köszörű) kezelésében szerzett gyakorlat
  • Magasabb szintű számítástechnikai és vezérlés technikai ismeretek (CAD/CAM, PLC)
  • Nemzetközi utazási hajlandóság

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Prémium
  • 1 műszakos munkarend
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Újonnan épült gyár, innovatív munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség