job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Műszakvezető- Budapest XXII

Job Description :

Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó és forgalmazó vállalata Müszakvezető kollégát keres.

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerülete.

Feladatok:

•A műszakra irányadó termelési program megvalósítása, nyomon követése

•A dolgozók vezetése, és visszajelzések adása a vállalat irányelveinek megfelelően

•A termelési feladatok felügyelete, optimalizálása

•Műszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálata, dolgozók motiválása

•Produktív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és csapatszellem fejlesztése, fenntartása

•Belső szabályzatok, jogszabályok példamutató betartása és betartatása

•Rendszeres riportálás szóban és írásban

•Együttműködés társ részlegekkel

Elvárások:

•min. 2 műszakos munkarend vállalása

•Jó problémamegoldó és szervező készség

•Német és/vagy angol nyelvismeret

•Határozott magabiztos fellépés, önálló döntéshozatali képesség

•Csoportvezetésben, emberek irányításában szerzett tapasztalat

•Legalább 3 év termelésben szerzett irányítói tapasztalat (csoport, TEAM)

•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

•100%-ban bejelentett munkaviszony

•Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

•Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség

•Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

•Üzemorvos a helyszínen

•Csapatépítő programok

•Képzési, fejlődési lehetőség, belső tréningek

•A betanulásban segítőkész kollégák

•Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Jelentkezésüket fényképes szakmai Önéletrajz formájában várjuk a jelentkezes@job-impulse.com e-mail címen.