job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Targoncavezető és raktáros

Job Description :

A világszerte ismert nemzetközi vállalatcsoport európai, ázsiai és észak-amerikai székhelyekkel. Járművek belső terébe fejleszt és gyárt rolórendszereket (napfényvédelem, lefedés- és rögzítés technika), amelyeket a legnagyobb autógyártó cégeknek szállít. Évtizedekig tartó fejlesztéssel és folyamatos beruházásokkal vált piacvezetővé. Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.

Pozíció megnevezése:

Raktáros/Targoncavezető

Feladatok:

- kézi – és gépi anyagmozgatás

- kézi scanner használata

- csomagolás

Elvárások:

- min. 8 általános iskolai végzettség

- állóképesség

- pontos, precíz munkavégzés

- megbízhatóság

Előny:

- könnyű / nehézgépkezelői végzettség

- targoncavezetői jogosítvány 3324, 3313, 3312-es géptípusra

Munkaidő, műszakrend:

-          2-3 műszakos munkarend  hétfőtől péntekig, napi nyolc órában

Juttatások és bér:

-          Cafetéria a harmadik hónaptól

-           Volános busztérítés 100%-ban

-          Bónusz

-          Br. 1060 Ft/ óra

-          Műszakpótlék, és túlóra lehetőség

-          Szállás