job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Sales Support Engineer - Érd

Job Description :

Amit kínálunk:

Német érdekeltségű multinacionális környezet

Elektronikai gyártó cég

Lokáció: Pest megye

Feladatok:

az értékesítés műszaki támogatása: vevői igények elemzése

az ajánlatadást megelőző gyárthatósági megvalósítás véleményezése, részleteinek egyeztetése

az árajánlat tartalmának műszaki és költség optimalizálása

árajánlatok elkészítése, továbbítása

projektmérnökök támogatása a projektek indulásakor és a folyamatban lévő projektek esetén

kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök, mechatronikai diploma)

elektronikai gyártásban szerzett releváns tapasztalat

 vevő-és eredményorientált attitűd

német vagy angol nyelvtudás

precíz munkavégzés

dinamikus, proaktív személyiség

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

E-mail: edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 770 2946