job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :PLC programozó

Job Description :

Megbízónk egy piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére.  Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi.

Feladatok:

PLC programozás (leginkább Beckhoff)

részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén (itthon, esetenként külföldön)

szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez

műszaki dokumentáció készítése

részvétel oktatásokon, megbeszéléseken az anyavállalat telephelyein (Németország, Svájc, Ausztria)

Elvárások:

középfokú szakirányú végzettség vagy főiskolai végzettség

Legalább 5 év  tapasztalat PLC programozásban

Angol vagy német nyelv társalgási ismerete

B. kat. jogosítvány

Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előnyök:

Beckhoff TwinCAT rendszerben szerzett programozói ismeret

Autoiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:

Piaci átlag feletti alapbér, prémium

Családias és nemzetközi munkakörnyezet

Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség

2 hetes betanítási időszak Németországban

Külföldi szakmai utak (kiállításokra, központba, havi gyakorisággal)

Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, Észak-budai régió