job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Minőségügyi mérnök - Pécs környéke

Job Description :

Megbízónk: Német tulajdonú partnercégünk 17 éve működik Magyarországon, műanyag-, és fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkozik az elektronikai és az autóipar számára.

Munkavégzés helye: Bóly (Dél-Magyarország, Pécstől 30 km-re)

Feladatok:

  • A gyártott autóipari termékek minőségének felügyelete, kitűzött minőségi célok elérésének biztosítása
  • Új termék esetén történő bemintázások (PPAP)
  • Felelősségi körébe tartozó termékek esetén a minőséggel kapcsolatos problémák feltárása és javító intézkedések bevezetése
  • Auditokon és vevői látogatásokon való részvétel valamint azok előkészítése
  • Auditok alkalmával feltárt hibák kiértékelése, majd intézkedési terv létrehozása és megvalósítása
  • Termékauditok és re-kvalifikációk végrehajtásának felügyelete
  • A munkautasítások ellenőrzése és jóváhagyása
  • Ellenőrzési utasítások elkészítése és oktatása
  • Vevői reklamáció kezelés (8D riport, 5Why)
  • FMEA, Control plan, SPC és vizsgálati dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a vevővel minőségbiztosítási kérdésekben
  • Minőségbiztosítási szemlélet képviselete és erősítése a szervezetben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • min. 2-5 éves minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Autóipari szabványok, minőségügyi technikák ismerete T
  • árgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • LEAN- sigma ismeretek

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Szakmai képzések