job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Szervízmérnök

Job Description :

Megbízónk:

2006 óta van jelen a hazai piacon, ipari lézerforrásokra épülő komplex gyártó rendszerek, robotok tervezésével, gyártásával és értékesítésével, szervizelésével foglalkozik.

Munkavégzés helye: Budaörs, esetenként a hazai partnereknél

Feladatok:

Universal jelöléstechnikai robotok programozása, szerelése

Lézeres szervizmérnöki feladatok ellátása, vezérlő elektronikai elemek építése, szerelése, hibakeresés, elhárítás

Fizikai szerelés villamos és mechanikai téren

Az esetlegesen előforduló technikai problémák külföldi kollégákkal együtt való egyeztetése, megoldása

Elvárások:

Szakirányú mérnöki végzettség / villamosmérnök, automatizálási mérnök, mechatronikai mérnök

1-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Lézertechnológiák ismerete vagy azok elsajátítására való hajlandóság

Lézerek üzemeltetéséhez szükséges ismeret vagy annak elsajátítására való hajlam

Kommunikációképes angolnyelv-tudás

Megbízhatóság, pontosság

Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

Szakmai elhivatottság

Önálló munkavégzés

Amit partnercégünk kínál:

Versenyképes fizetést

Változatos feladatokat

Önállóságot és kreatív környezetet

Az ipari automatizálásban/lézertechnológiában használt új megoldások bevezetését és kipróbálását a gyakorlatban

Folyamatos szakmai fejlődést

Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál