job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :CAM gyártástechnológus

Job Description :

CAM gyártástechnológus

(szerszámgyártás területén)

Amit kínálunk:

·         Magyar hátterű, zöldmezős beruházás

·         Profil: fröccsöntő -, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása

·         Lokáció: Miskolc vonzáskörzete

·         Induló csapat, modern technológia, hosszú távú lehetőség

Feladatok:

·         CAM programozás

·         egyedi alkatrészek technológiai tervezése

·         gyártási folyamatok optimalizálása

·         gyártáshoz szükséges elektródák, készülékek tervezése

·         létrehozott gyártástechnológiai tervek dokumentálása

Elvárások:

·         minimum középfokú végzettség (gyártástechnológus)

·         CNC-megmunkáló központokon gyártásban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat

·         műszaki rajz ismeret

·         CAD/CAM programozási ismeret

·         forgácsolási technológiák, forgácsoló szerszámok ismerete

·         gyártáshoz szükséges készülékek ismerete

Előny:

·         huzalszikrás, tömbszikrás elvi ismerete

·         szerszámgyártásban szerzett tapasztalat

·         gépészmérnöki végzettség

·         nyelvtudás (angol és/vagy német)

·         MS Office ismeretek

·         5 tengelyes programozási ismeretek