job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Szerszámkészítő mérnök - Bóly

Job Description :

Több mint 25 éve működő, magas minőségi és technológiai színvonalat képviselő vállalkozás. Fejlődési folyamatunk újabb állomásán, a bővülő feladatkörök ellátásához, fröccsöntő üzemünkbe azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keresünk kollegát.

Feladatok:

  • Elkészíti a fröccsöntő szerszámokat és azok alkatrészeit adott műszaki, technológiai leírás alapján
  • Hibaokok feltárása meghibásodás esetén, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Hibás alkatrészek javítása
  • Folyamatos szakmai egyeztetés a szerszámkarbantartó csoporttal
  • Szerszámok javítás utáni állapotának ellenőrzése
  • Régi szerszámok felújítása
  • Rajzdokumentációk karbantartása
  • Statisztikai elemzések, mérések, vizsgálatok elkészítése, kimutatások készítése
  • Teljesítmény mérő rendszerek, KPI mutatók fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Fröccsöntő szerszámok ismerete
  • Szerszámkészítési, szerszám karbantartási gyakorlat (3-5 év)
  • Műszaki rajzolvasás
  • Jó műszaki és elemző készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • LEAN ismeretek
  • Autóipari szabványok ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet