job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Szerviztechnikus - Pest megye

Job Description :

Szerviz csapatunk bővítéséhez kijáró szerviztechnikus munkakör betöltésére keresünk kollégákat karbantartási és javítási feladatok ellátására Pest környékére.

Azon pályázók jelentkezését várjuk, akik képesek a magas színvonalú, önálló munkavégzésre és kellőképpen motiváltnak érzik magukat új feladatok megoldására és prémium minőségű anyagmozgató gépek, targoncák műhelyünkben és ügyfeleinknél történő javításának elsajátítására.

Fő feladatok:

  • Cégünk ügyfeleinél lévő anyagmozgatási gépek beüzemelése, karbantartása és magas
  • színvonalon történő szerelése, javítása
  • Koordinátorokkal való kapcsolattartás, a koordinátorokkal egyeztetett helyszíni munkák
  • elvégzése
  • Munkákhoz tartozó dokumentációk elkészítése, adminisztratív folyamatok támogatása

Amit Öntől várunk:

  • Középfokú szakirányú végzettség (autó-, autóvillamossági-, anyagmozgató-gép szerelő,
  • műszerész, gépész, mezőgazdasági-gép szerelő)
  • Robbanómotoros vagy elektromos berendezések karbantartásában és javításában szerzett
  • tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Pontosság és igényesség
  • Megbízhatóság és rugalmas hozzáállás
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • „B” kat. jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány

Amit mi nyújtunk:

  • Stabil háttér - hosszútávon számítunk Önre!
  • Versenyképes jövedelem elérése - színvonalas munkavégzésért!
  • felszerelt szervizautó, laptop, mobiltelefon
  • Családias munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, rendszeres
  • Oktatások, fejlődési lehetőség
  • Kiszámíthatóság, korrektség, biztonság

Egyéb juttatások: céges szervizautó, mobiltelefon, laptop, szakmai tréningek