job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Szerviztechnikus/szerelő - Budapest és környéke

Job Description :

Cégünk vezető pozíciót tölt be a fűtési-, szellőző-, légkondicionáló-, és hűtéstechnikai rendszerek kivitelezésében. Magyarországi kereskedelmi hűtéstechnikával foglalkozó leányvállalata a szerviz üzletág fejlesztése érdekében villanyszerelő vagy hűtőgépszerelő képesítéssel rendelkező szerviz technikus / szerelő munkatársakat keres Budapesten és környékén.

Feladatok:

  • Hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • Hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
  • Műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal
  • A berendezések vezérlésének, valamint felügyeleti rendszereinek kiépítése, javítása
  • Hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával
  • Kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás)
  • Gépek üzembiztos működésének a biztosítása

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy hűtőgépszerelői végzettség
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű ms office ismeret (word, excel, outlook levelezés, internet)
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

Előny:

  • Érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga (kékkártya)
  • Tapasztalat hűtéstechnika területen
  • Automatizálás, rendszervezérlési ismeretek (web-monitoring)
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Pénzügyileg stabil, megbízható, szakmai továbbfejlődést biztosító vállalati háttér
  • Korrekt, etikus munkahely
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria szabályzat szerint)
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Korszerű munkaeszközök
  • Vállalati gépkocsi, mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)