job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Építészmérnök szakértő - Budapest

Job Description :

Amit megbízónk kínál:

Multinacionális vállalat,stabil, hosszú távú munkalehetőség

Különleges, nemzetközi munkakörnyezet, összetartó csapat

Folyamatos fejlesztések, kihívást jelentő változatos projektek

Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Fejlesztési projektek szakmai támogatása

Beruházói ajánlatkérések összeállítása, szakági műszaki specifikációk elkészítése

Tételes költségbecslések elkészítése

Tervdokumentációk ellenőrzése és a módosítási javaslatok véleményezése

A kivitelezési munkák felügyelete és műszaki ellenőrzése

Kisebb projektek önálló irányítása

Kapcsolattartás a társosztályokkal, tervezőkkel és vállalkozókkal

Elvárások:

Építész diploma

Releváns szakmai tapasztalat

Önálló munkavégzés

Jó szervező-és problémamegoldó készség

Jó konfliktuskezelési és stressztűrő képesség

 „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

Angol nyelvismeret

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

E-mail: edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 770 2946