job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Tapasztalt raktárost/targoncást keresünk Szigetszentmiklósra!

Job Description :

Német partnerünk – mára már országszerte 170 üzletével, 3 logisztikai központjával és több mint 4000 dolgozójával – a vezető diszkont élelmiszer-kereskedelmi hálózatok közé tartozik.

Feladatok:

-bolti rendelések összekészítése, komissiózás:

-raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel

Raktárak: szárazáru (1 műszak), hűtött (0-4 °C)

Munkarend:

·délelőttös műszakok (06:00-16:30-17:00)

·heti 5 munkanap (hétvége is)

·van lehetőség csak délutános műszakra a mélyhűtött raktár részben (17:00-01:30)

Elvárások:

-legalább alapfokú végzettség

-rugalmasság

-fizikai terhelhetőség

Előnyt jelent:

-raktárosi tapasztalat

-targoncás jogosítvány (3313)

Amit kínálunk:

- alapbér + műszakpótlék: 30 % /18:00-6:00/ + cafeteria: nettó 25.174 Ft/hó (első és utolsó hónapban nem jár) + perc alapú munkaidő elszámolás + túlórapénz: törvény szerinti munkaidőkeretes elszámolás – 50 % + mirelit raktár esetén +30% hütőházi pótlék,

-céges buszjáratok (útvonal: Budapest - Csepel - Szigetszentmiklós és Tököl - Szigethalom - Szigetszentmiklós),

-vasárnap nincs céges busz, menetrend szerinti járattal kell bejárni, 100% bérlettérítés,

-vidékiek számára útiköltség térítés (100 %) igényelhető (szállás nincsen),

-vidékről autóval érkezők számára benzinköltség támogatás vehető igénybe (15 ft/km),

-ingyenes orvosi ellátás pl. fogorvos, bőrgyógyász,

-baleset biztosítást minden munkavállalóra,

- napi gyümölcs, víz, tea.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz küldésével az jelentkezes@job-impulse.com címren.

Érdeklődés: +36 70 4228770