job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Termelésvezető - Miskolc

Job Description :

Termelésvezető

Amit kínálunk:

  • Magyar hátterű, zöldmezős beruházás
  • Profil: fröccsöntő -, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló, nagyméretű szerszámok tervezése és gyártása
  • Lokáció: Miskolc vonzáskörzete
  • Induló csapat, modern technológia, hosszú távú lehetőség

Elvárások:

  • gyártás támogatása
  •  termelési folyamat működésének fenntartása
  • a részterület személyi és szervezeti irányítása
  • munkaerő tervezés és gazdálkodás
  • gép-és eszközellátottság biztosítása
  • részvétel a gyártástervezésben, fejlesztési projektekben
  • munkafolyamatok kialakítása, továbbfejlesztése
  • műszakvezetők irányítása
  • hatékonyság javítása, selejtarány csökkentése
  • Ügyvezető támogatása

Előny:

  • Szerszámgyártásban vagy egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Szerszámtervezésben és/vagy gépi forgácsolásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  •  szerszámtechnológiai ismeretek
  • termelési környezetben szerzett 5+ tapasztalat elvárt
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  •  több éves vezetői tapasztalat
  •  management ismeretek
  • stratégiai gondolkodásmód
  • hands-on személyiség
  • 5S, Lean ismeretek