job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Termelésvezető - Pest megye

Job Description :

Amit kínálunk:

Német érdekeltségű multinacionális környezet

Autóipari gyártó cég, elektronikai terület

Lokáció: Pest megye

Feladatok:

gyártás támogatása

termelési folyamat működésének fenntartása

a részterület személyi és szervezeti irányítása

munkaerő tervezés és gazdálkodás

gép-és eszközellátottság biztosítása

részvétel a gyártástervezésben, fejlesztési projektekben

munkafolyamatok kialakítása, továbbfejlesztése

műszakvezetők irányítása

hatékonyság javítása, selejtarány csökkentése

Ügyvezető támogatása

Elvárások:

szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök,mechatronikai diploma)

elektrotechnológiai ismeretek

 termelési környezetben szerzett tapasztalat elvárt

tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás

több éves vezetői tapasztalat

management ismeretek

stratégiai gondolkodásmód

hands-on személyiség

5S, Lean ismeretek

Előny:

autóipari tapasztalat (ISO/TS 16949, APQP, PPAP, 8D)

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

E-mail: edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: 09-17h között +3670 770 2946