job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Quality Manager - Bóly

Job Description :

Megbízónkról:
Több mint 25 éve működő, magas minőségi és technológiai színvonalat képviselő vállalkozás. Fejlődési folyamatunk újabb állomásán, a bővülő feladatkörök ellátásához, fröccsöntő üzemünkbe azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keresünk kollegát.

Feladatok:

•    Minőségbiztosítási tevékenység felügyelete, fejlesztése és működtetése rendszer és operatív oldalról
•    Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a termeléssel
•    Countinous improvment projektekben kezdeményezése és vezetése, visszaellenőrzése
•    Quality cost folyamatos nyomon követése és javító intézkedések meghatározása, kontrollja
•    Vevői reklamációk kezelése, javaslatok kidolgozása és megvalósítása a termeléssel együttműködve
•    A minőségbiztosításhoz tartozó KPI-ok felügylete, az ezekhez kapcsolódó javító intézkedések figyelemmel kísérése
•    Külső rendszerauditok megszervezése és azokon való megfelelés biztosítása
•    Internal auditok tervezése, felügyelete, rendszer és folyamatauditok végzése
•    Minőségügyi dokumentációk fejlesztése, naprakészen tartása
•    Hatékony minőségbiztosítási szervezet kialakítása, riportok elkészítése
•    A vállalatnál a minőségbiztosítási szemlélet folyamatos fejlesztése

Elvárások:

•    felsőfokú végzetség
•    minőségbiztosítási területen szerzett min 5 év tapasztalat
•    minimum 3 éves vezetői tapasztalat (erős vezetői képességek)
•    minimum 3 év autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
•    tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    Lean, 6sigma, 5S ismeret, 8D, Kazien, minitab stb… eszközök ismerete
•    IATF 16949; ISO 9001; ISO 14001
•    fröccsöntésben szerzett tapasztalat előny

Amit partnercégünk kínál:

•    Nemzetközi karrierlehetőség
•    Változatos szakmai kihívások
•    Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
•    Versenyképes fizetés és juttatási csomag
•    Céges autó magánhasználatra is
•    Relokációs támogatás
•    Negyedéves bónusz
•    Cafeteria
•    Iskolakezdési támogatás
•    Rugalmas munkaidő
•    Szakmai képzések