job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Villamos célgépépítő - Budaörs

Job Description :

Megbízónk:

2006 óta van jelen a hazai piacon, ipari lézerforrásokra épülő komplex, innovatív gyártó rendszerek, jelöléstechnikai robotok tervezésével, gyártásával és értékesítésével, szervizelésével foglalkozik. Mára lézertechnológiai területen piacvezetővé vált.

Központ: Budaörs

Munkavégzés helye: Budaörs és esetenként országosan a partnereknél

Amit partnercégünk kínál:

Versenyképes fizetés alapbér+bónusz

Változatos feladatok

Jókedvű, lendületes csapatot

Önállóságot és kreatív környezetet

Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Feladatok:

Egyedi célgépek, robotok villamos szerelése, bekötése, tesztelése, telepítése, partnereknél való beüzemelése

Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség, vagy szakmai irányú végzettség (előny: autóvillamossági szerelő, villanyszerelő, elektronikai műszerész, mechatronikai technikus)

Elektromos bekötésekben való ismeret/ erősáram / gyengeáram

Finommechanikai szerelési jártasság

Pneumatikai rendszerekben szerzett szerelési jártasság

Műszaki rajz olvasásának ismerete

B kategóriás jogosítvány

Rugalmasság, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

Szakmai elhivatottság, tanulási kedv

Önálló munkavégzés

Előnyök:

Probléma megoldási képesség

Gyors munkavégzés és felfogóképesség

Információ: 06/70-428-5338

gabriella.volgyi@job-impulse.com