job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Researcher / Adatbázis-szűrő - részmunkaidőben

Job Description :

Researcher / Adatbázis-szűrő

(Akár részmunkaidőben is)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil céges (német) háttér, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • Céges profilunk: HR szolgáltatás, munkaerő-közvetítés (fejvadászat), munkaerő-kölcsönzés, bérszámfejtés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, egyéni bónuszrendszer
  •  Kellemes, jó hangulatú munkahelyi légkör, kiváló munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, betanulás után legalább heti 2 nap home office lehetőséggel
  •  4 vagy 6 órában is betölthető

Feladatok:

  • Beérkező keresési megbízások alapján a jelöltek felkutatása:  a keresett szakmai profil felépítése, elsősorban műszaki területen, szakmunkások, technikusok, mérnökök, műszaki specialisták és vezetők keresése különböző adatbázisokban, social media felületeken
  •  Szociális média jelenlét és kapcsolatépítés
  •  Szoros együttműködés a tanácsadókkal
  • A keresések, állások adminisztrációja

Bemeneti kompetencák:

  • Ideálisan felsőfokú (HR, gazdasági, bölcsész) végzettség, de nem feltétel
  •  Min. 3 éves tapasztalat HR vagy ügyfélszolgálati területen
  •  Legalább középfokú szintű német és/vagy angol nyelvtudás, legfőképp írásban – hiánya kizáró ok
  • Szakmai érdeklődés a HR, vagy a munkaerő-közvetítés, munkaerő-piac irányában
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Alapos, felhasználói szintű IT-ismertek
  • ügyfélközpontúság, szolgáltatói szemlélet

Előnyök

  • Toborzási területen szerzett tapasztalat
  •  Munkajogi ismeretek
  •  Nyitott, sokszínű személyiség
  • Humor
  • Tanulási, bizonyítási vágy, versenyszellem