job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Ügyvezető/operatív irányítás - Nemesnádudvar

Job Description :

Cégünk üzemi és struktúrális mérete elérte azt a szintet ahol az eddig eszközökkel működő ellenőrzési –gyártási –humán feladatok már nem felelnek meg a követelményeknek és melyek a potenciális fejlődési pályát már negatívan befolyásolják. Szükség van ezért egy új szemléletű modellre –legfőképpen a gyártásban- amely átláthatóbbá, elenőrizhetőbbé és stabilabá teszi a cég működését. Emellett elsődleges cél a hatékonyság növelése, mint az egyetlen rendelkezésre álló lehetőség a fenntartható gazdaságos működésre.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok reorganizálása
  • Az alapanyagrendelés-gyártás-raktározás-kiszállítás folyamatainak összehangolása
  • A cégstruktúra átszervezése és egy erős kontrolling bevezetése
  • Eredményességi mutatók szinten tartása vagy javítása
  • Bérköltség/forgalom mutató szinten tartása vagy javítása
  • Beruházási javaslatok kidolgozása
  • Átrendezési javaslatok kidolgozása és végrehajtása a gépházban (ha szükséges)
  • Egy informatikai rendszer bevezetésével (folyamatban van) felálló irányítási
  • Modell létrehozása

Elvárások:

  • Minimum 3 éves munkaszerződés
  • Konstruktív hozáállás a jelenlegi alkalmazottakkal szemben
  • Rugalmas munkaidő a feladatok függvényében
  • Nyílt és egyenes párbeszéd
  • Masszív terhelhetőség