job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Sales koordinátor - Észak-budai régió

Job Description :

Megbízónk:

Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi.

Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:

  • Vevőkkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • Kereskedelmi és műszaki ügyintézés
  • Értékesítés műszaki támogatása
  • Műszaki specifikációk egyeztetése vevőkkel, beszállítókkal
  • Komplex árajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Szerviz szolgáltatások támogatása
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Angol nyelv magabiztos ismerete, használata
  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikáció
  • Értékesítési beállítottság
  • MS Office magabiztos használata, vállalatirányítási rendszerekben való jártasság

Előnyök:

  • Műszaki területen, műszaki projektekben szerzett szakmai tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Multinacionális vállalati tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:

  • Piaci átlag feletti alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
  • Újonnan épült irodaépület, innovatív munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség