job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Elektromos karbantartó- Budapest

Job Description :

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget kínál: Elektromos karbantartó munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

-A termelő gépek és berendezések elektromos hibáinak elhárítása

-A nem tervezett gépállások azonnali javítása

-Útmutatás szerinti karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása

-A tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és feltárt hibák javítása

-Az esetleges elektromos szerszámhibák feltárása, elhárítása

-A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése

-Együttműködés a gépek, berendezések áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél

-Elvégzett beavatkozások, karbantartások dokumentálása az informatikai rendszerben

-Segítségnyújtás a karbantartó mérnököknek a karbantartási tervek összeállításában, szükséges pótalkatrészek beazonosításában

-Együttműködés a társosztályokkal

Követelmények:

-Középfokú szakirányú műszaki végzettség (villanyszerelő, elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási technikus, elektronikai műszerész, erősáramú szerelő)

-Analóg, digitális áramkörök, alkatrészek ismerete

-Műszaki dokumentáció, mechanikai és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség

-Általános műszaki ismeretek

-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

-Gyártásban szerzett min 1 éves karbantartói tapasztalat

-Pneumatikai ismeretek

-3 műszakos munkarend vállalása

-Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség

-Nyitottság új gépek, technológiák megismerésére

-Kiváló analizáló készség

-Problémamegoldó képesség

Előnyök:

-PLC programozói ismeretek

-Siemens, Omron vezérlők ismerete

-Villamos hajtások és villamos gépek általános ismerete

-Útjeladók, szenzorok, kamerák beállításában és javításában szerzett tapasztalat

-Automata gyártósorok javításában, felügyeletében szerzett tapasztalat - Robot programozási ismeretek (ABB, Kuka)

-Műanyagipari fröccsöntő- hegesztőgépek és technológiák ismerete

-Épületgépészeti ismeretek

-Autóipari tapasztalat

-Alapfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem

-Cafeteria

-Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség

-Német vállalati kultúra

-Teljes munkaidő