job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Targoncavezető (homlokvillás)

Job Description :

Targoncavezető kollégát keresünk, higiéniai papírtermékeket gyártó Partnerünk részére, akár azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

• Budapest XXIII. kerülete

Munkafeladatok:

• az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása

• a késztermékek kiadása, mozgatása

• a raktári rend biztosítása

• áruátvétel, árukiadás

Elvárások:

• rendelkezel új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvánnyal

• rendelkezel legalább 3-5 éves intenzív vezetőüléses-homlokvillás targoncavezetői gyakorlattal

• végeztél munkát több műszakos munkarendben

• megbízható vagy, és képes vagy az önálló munkavégzésre

Juttatások:

• versenyképes fizetés

• eseti- és időszakos jutalmak

• cafeteria juttatás

• étkezés támogatás

• termékcsomag juttatás

• év végi jutalom

• bejárási támogatás

• Dunaújvárosból és környékéről, valamint Lábatlan és környékéről céges buszjáratot biztosítunk

Munkatársaink folyamatos, 3+3 munkarendben (06:00-18:00, 18:00-06:00) dolgoznak.