job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Targoncavezető (pofás)

Job Description :

Higiéniai papírtermékeket gyártó Partnerünk Tekercsfogós (pofás) Targoncavezető kollégákat keres, akár azonnali kezdéssel

Elvégzendő feladatok:

•az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása

•a késztermékek kiadása, mozgatása

•a raktári rend biztosítása

•áruátvétel, árukiadás

 Elvárások:

•új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

•minimum 3 éves intenzív 8 tonnás vezetőüléses, tekercsfogós (pofás) targoncavezetői gyakorlat

•több műszakos munkarendben eltöltött munkaviszony

•megbízhatóság

•önálló munkavégzés

 Amiért érdemes jelentkezned:

•versenyképes fizetés (alapbér, mozgóbér, pótlékok)

•eseti- és időszakos jutalmak

•cafeteria juttatás

•étkezés támogatás

•termékcsomag juttatás

•év végi jutalom

•bejárási támogatás

•Dunaújvárosból és környékéről, valamint Lábatlan és környékéről céges buszjáratot biztosítunk

Munkavégzésed helye Budapest XXIII. kerülete

Munkaidő: 3+3 munkarend (06:00-18:00, 18:00-06:00)