job details

job details 2018-10-04T09:17:43+00:00

Título :Technikus munkatársat keresünk Nagykőrösre

Job Description :

Nagykőrösi autóipari és ipari elektronikai részegységek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk akár azonnali kezdéssel Technikus munkakörbe munkatársat

Feladatok:

-          üzemzavar elhárítás

-          átállások elvégzése

-          termékváltásban való részvétel

-          felmerülő hibák javítása

Elvárás:

-          Technikusi végzettség (elektrotechnikus végzettség előny)

-          1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

-          több műszakos munkarend vállalása

-          Angol nyelvismeret (előny, nem feltétel)

Amit kínálunk:

-          versenyképes bérezés

-          műszakpótlék

-          próbaidő után cafetéria

-          jelenléti bónusz

-          utazási költségtérítés a törvényi előírások szerint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát a marta.bako@job-impulse.com email címre