állásazonosító :Alkatrész előkészítő mérnök #764

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :

Alkatrész előkészítő mérnök

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes, csapatorientált vállalati légkör és igényes munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás 100% busz és vonat / vagy 18 forint / km üzemanyag hozzájárulás
  • Hosszútávú bejelentett és biztos munkahely
  • Rendkívül stabil német vállalati háttér
  • Fejlődési illetve tovább képzési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Érd

Feladatok:

  • THT alkatrészek és PCB-k előkészítése folyamatainak felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • Minőséget és hatékonyságot javító intézkedések meghozatala és bevezetése
  • Új gyártóberendezések specifikálása beszerzésének koordinálása és üzembe helyezése
  • Munkautasítások és gyártó berendezések kezelési utasítások elkészítése, karbantartása
  • Gyártósori dolgozók képzése

Elvárások:

  • Gépész vagy Mechatronikai Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
  • PFMEA ismeretek
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Precíz munkavégzés
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • Elektronikai területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat

Kapcsolat:

Berényi Edit

edit.berenyi@job-impuse.com

Mobil: +36 70 770 2946

2022-07-27T11:08:56+00:00