állásazonosító :Áruházvezető-helyettes (Budapest)#697

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Amit megbízónk kínál:

  • 25 éves szakmai háttérrel rendelkező cég
  • építőipari termékek gyártása és értékesítése
  • piaci átlagnál magasabb juttatási csomag
  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Az üzletvezető munkájának támogatása
  • Áruházi kereskedelmi folyamatok koordinálása
  • Értékesítési célok megvalósítása a meghatározott értékesítési tervek és hatékonysági mutatók alapján
  • Vásárlói élmény biztosítása
  • Aktív kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Készletekkel való optimális gazdálkodás
  • Áruház megjelenésének felügyelete
  • Áruházi csapat hatékony szervezése
  • Kollégák fejlesztése és motiválása, továbbá a vevőközpontú szemlélet erősítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői tapasztalat építőipari termékeket forgalmazó cégnél
  • Eredményorientált személyiség
  • Magas fokú problémamegoldó képesség és a pozitív vezetői attitűd
  • Maximális vevőközpontúság
  • Barátságos, kommunikatív személyiség
  • Rugalmasság

Jelentkezni önéletrajz küldésével

edit.berenyi@job-impulse.com

Tel: +3670 7702946

2022-04-13T10:52:28+00:00