állásazonosító :Automatizálási mérnök – ID: #687

helyszín :Szekszárd

minimum bérsáv :

kapcsolat :Varga Csaba csaba.varga@job-impulse.com +3670 608 4482

Automatizálási mérnök – ID: #687

Megbízónkról:

Partnerünk több évtizedes múltra tekint vissza és a mai napig is folyamatosan fejlődik. Nagy teljesítményű présgépekkel, kivágó- és hajlító szerszámokkal végez fém alkatrész sorozatgyártást. Különböző csőcsoportok hajlítása, hegesztése, megmunkálása is profiljuk részét képezi. Nagy pontosságú és hosszú élettartalmú szerszámgyártással is foglalkoznak.

A munkavégzés helye: Szekszárd

Feladatok:

  • Gépek és berendezések elektromos és automatizálási szempontból hatékonyságának felügyelete, gyártási területi kialakításban való részvétel
  • Elektromos fejlesztések biztonságtechnikai, minőségbiztosítási és automatizálási szempontok figyelembevételével
  • Rábízott egyedi projektek vezénylése és végrehajtása, projekt dokumentálása, irányítása és beszámolók készítése az üzemvezető felé
  • A gyár területén lévő gépek elektromos karbantartásának felügyelete, fejlesztések bevezetésének koordinálása
  • Önálló fejlesztések benyújtása elektronikai és automatizálási szempontból, ezek kivitelezésének koordinálása a hatékonyabb és gyorsabb termelés érdekében
  • Beszállítókkal való közvetlen írásos és szóban történő kommunikáció, angolul is
  • Új eszközök, gépek, gyártósorok tervezésében való aktív részvétel
  • Lean szemlélet szerinti gyártósori fejlesztések/automatizálások
  • Gyártósorok más országokból/ba való áthozatalában, átköltöztetésében való aktív részvétel
  • PLC programozás és villamos dokumentációk készítése
  • Eseti jelleggel kiutazás Németországba
  • Heti 2-3 alkalommal Szekszárdon való munkavégzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, villamosmérnöki végzettség
  • Biztonságtechnikai termékekkel szerzett tapasztalat
  • PLC programozás haladó szintű ismerete (Siemens S7, vagy hasonló)
  • Automatizált forrasztásban szerzett tapasztalat
  • Pottingban szerzett tapasztalat
  • Robotikában szerzett tapasztalat (Fanuc, Kuka, Stäubli, ABB, Mitsubishi…)
  • Sorvégi tesztelésben szerzett tapasztalat (EoL for PCBA, Sensorics, Microcontrollers)
  • Vizuális ellenőrzésben szerzett tapasztalat (AOI)
  • Ipar 4.0-ban szerzett tudás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktív személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka

Kapcsolattartó:

Varga Csaba

csaba.varga@job-impulse.com

+3670 608 4482

2022-04-25T11:24:14+00:00