állásazonosító :Back office munkatárs (értékesítés támogatás)

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Juhász Rita  +36 70 311 5605 rita.juhasz@job-impulse.com

Feladatok:
✓ Megrendelések feldolgozása, alkatrészek, anyagok és termékek beszerzése a projektcsapat számára (Automatic Entrance Systems, Electronic Access & Data) külföldi gyárainkból és belső beszállítóktól
✓ Utórendelések, számlázás előkészítése, igazolások kiállítása
✓ Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, alvállalkozóinkkal, támogatás nyújtása, megrendelésekkel kapcsolatos tájékoztatás
✓ Áruk bevételezése a raktárba és belső raktári nyilvántartási rendszer kezelése
✓ Új ügyfelek regisztrálása, új raktári tételek létrehozása
✓ Panaszok kezelése és jóváírási értesítések kiállítása
✓ Házon belüli és külső képzéseken való részvétel, saját ismeretek bővítése, a pozícióhoz kapcsolódó új készségek fejlesztése

Elvárások:
✓ Minimum középfokú végzettség
✓ Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban) – napi használat
✓ Korábbi megrendelésben/számlázásban szerzett tapasztalat – előny, de nem kötelező
✓ MS Office eszközök ismerete
✓ Proaktív személyiség, jó kommunikációs készségekkel
✓ Pozitív ügyfélélmény és támogatás biztosítása
✓ Nyitottság a technológiákhoz, csapatszellem

Amit kínálunk:

✓ Karrierépítési lehetőség egy növekvő, nemzetközi vállalatnál
✓ Versenyképes alapbér, bónuszrendszer
✓ Kiemelkedő cafeteria csomag
✓ Kiváló képzési lehetőségek
✓ Home office lehetőség (próbaidő után, heti max. 2 nap)
✓ Céges laptop és mobiltelefon
✓ Munkavégzés helye: IV. kerület

Kapcsolattartó:

Juhász Rita

+36 70 311 5605

rita.juhasz@job-impulse.com

2023-01-25T12:17:03+00:00