állásazonosító :Beszerzési vezető#613

helyszín :Hódmezővásárhely

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Beszerzési vezető

Amit megbízónk kínál:

  • 25 éves szakmai háttérrel rendelkező cég
  • építőipari termékek gyártása és értékesítése
  • önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes vezetői munkakör
  • piaci átlagnál magasabb juttatási csomag
  • laptop, telefon
  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye: Szeged vagy Hódmezővásárhely

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítói körrel, beszerzések optimalizálása
  • termékportfolió bővítése, szállítói kör optimalizálása
  • piaci információk elemzése, döntéselőkészítés támogatása
  • beszerzési folyamatok, szerződések nyomon követése
  • szoros kapcsolattartás telephelyek vezetőivel, beszerzési csapat tagjaival és a társterületekkel
  • kereskedelmi és marketing folyamatok támogatása beszerzési oldalról
  • áruházi termék szortiment menedzsmentje

Elvárások:

  • beszerzés menedzsmentben szerzett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • nyitott személyiség,
  • önálló- és csapatmunkára való alkalmasság
  • sikerorientált, határozott személyiség, proaktív gondolkodás
  • felsőfokú végzettség – építő vagy építészmérnök, gazdasági végzettség előny,
  • kontrolling és kereskedelmi szemléletével komplex döntésekre képes
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség

2022-06-08T09:50:57+00:00