állásazonosító :Beszerzési vezető#679

helyszín :Érd

minimum bérsáv :

kapcsolat :edit.berenyi@job-impulse.com

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Nemzetközi vállalat által kínált szakmai fejlődési lehetőség: tréningek, továbbképzések
  • Családias légkör, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Érd

Feladatok :

  • A beszerzési osztály vezetése: 8 fő beszerzési munkatárs operatív irányítása, az alapanyagok, eszközök, erőforrások, szolgáltatások teljeskörű beszerzése.
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése,hatékonyságának növelése.
  • Stratégiai jellegű beszerzési folyamatok felügyelete, optimalizálása.
  • A beszerzési stratégia kidolgozása, beszállítói szerződések megkötése, teljesítések figyelemmel kísérése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítói körrel, beszerzések optimalizálása.
  • Beszállítói auditok elvégzése.
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, anyagok határidőre, megfelelő összetételben és minőségben történő biztosítása.
  • A nem szükséges készletek azonosítása és javaslattétel ezek hasznosítására.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan üzleti menedzsment, vagy gazdasági területen
  • Elektronikai Iparban szerzett tapasztalat
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Aktív, felsőfokú angol és/ vagy német nyelvtudás
  • Költségelszámolásban szerzett tapasztalat.
  • Költségcsökkentési módszerek ismerete.
  • Beszállítói árajánlatok kiértékelésében szerzett tapasztalat.
  • Alapvető ismeretek a gyártási módszerekről és eljárásokról, a termékminőségről, a vámkezelésről és az importról.
  • Kiváló szóbeli kommunikációs készség, magas szintű döntőképesség.
  • Kiváló szervezőkészség, vezetői képesség.
  • Magas szintű problémamegoldó képesség

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen:

E-mail: edit.berenyi@job-impulse.com

2022-03-08T10:44:12+00:00