állásazonosító :CNC gépbeállító-B727

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :jelentkezes@job-impulse.com

Azonnali munkakezdéssel CNC gépbeállító kollégák jelentkezését várjuk, Budapest vagy Pest megyei munkavégzésre.
ELVÁRÁSOK:
• esztergályos, marós végzettség és többéves tapasztalat;
• kimagasló rajzolvasási- és mérőeszköz ismeret;
• önálló munkavégzési képesség;
• többműszakos munkarend vállalása;
A MUNKAKÖR RÉSZLETEI:
• a futó munkafázisra történő beállás dokumentumok alapján és a szerszámraktár által előkészített eszközökkel;
• beállás ellenőrzése és dokumentálása;
• a futó megmunkálás programmódosítása – szükség esetén;
• új munkához való programírás és szerszámterv összeállítása;
AMIT KÍNÁLUNK:
• kiemelkedő juttatási csomag;
• bejelentett, hosszú távú, stabil munkalehetőség;
• fejlődési lehetőség;
• rendezett, modern munkakörnyezet
Jelentkezésüket önéletrajz vonatkozik várjuk a jelentkezes@job-impulse.com e-mail címen, a pozíció és a bérigény megjelölésével.

2022-06-17T08:48:19+00:00