állásazonosító :Contract Sales Representative – ID: #676

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Juhász Rita rita.juhasz@job-impulse.com +36 70 311 5605

Megbízónkról:

Partnerünk széleskörű és átfogó megoldásokat és szolgáltatásokat kínál a biztonságos beléptetéshez és bejutáshoz szükséges termékek, megoldások és szerviz területén. Több, mint 150 éves tapasztalattal rendelkeznek a biztonság, a fenntarthatóság és a megbízhatóság jegyében.

Feladatok:

  • Szerviz csapattal való szoros együttműködés, információk gyűjtése az új telepítésekről (pl. automata tolóajtók, forgóajtók, fizikai beléptető rendszerek)
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, karbantartási szerződéskötés
  • Karbantartási szerződések előkészítése, monitorozása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel telefonon és e-mailen egyaránt
  • A karbantartási szerződések adatbázisának naprakészen tartása, adminisztratív tevékenységek
  • Tréningeken és meetingeken való részvétel

Elvárások:

  • Legalább érettségivel rendelkezel
  • Telefonos értékesítői, ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Fontos számodra az ügyfelek elégedettsége
  • Kezdeményező hozzáállás, jó kommunikációs és kapcsolatfelvételi készség
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezeti gondolkodás
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Amit kínálunk:

  • Lehetőséged van rész- vagy teljes munkaidő között választani
  • Egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, nemzetközi környezetben szerezhetsz tapasztalatot
  • Beleláthatsz egy multinacionális vállalat dinamikus és sokrétű működésébe
  • Versenyképes alapjövedelem és teljesítményarányos bónusz
  • Kiemelkedő cafeteria csomagot kínálunk
  • Kitűnő tanulási, továbbképzési lehetőségek
  • Céges mobiltelefon

Kapcsolattartó:

Juhász Rita

rita.juhasz@job-impulse.com

+36 70 311 5605

2022-03-04T16:40:40+00:00