állásazonosító :Építésvezető – ID: #746

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :Berényi Edit edit.berenyi@job-impulse.com +3670 7702946

Építésvezető – ID: #746

Amit megbízónk kínál:

  • 25 éves szakmai háttérrel rendelkező cég
  • építőipari termékek gyártása és értékesítése
  • önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes vezetői munkakör
  • piaci átlagnál magasabb juttatási csomag
  • laptop, telefon
  • piacvezető brand, stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • lendületes, aktív, változatos feladatok, befogadó, jó kedvű, pörgő, fiatalos, segítőkész csapat

Feladatok:

  • Építőipari kivitelezés helyszíni, teljes körű szakmai irányítása, koordinálása, a kivitelezés helyszínén lévő napi szintű jelenlét.
  • Saját és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése, teljesítésigazolások ellenőrzése, az alvállalkozók tevékenységének koordinálása
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Munka-, tűz- és balesetvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása, betartatása.
  • Kivitelezési ütemterv ellenőrzése, részütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása
  • Részvétel a munkák átadás-átvételében

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú (építőipari, technikusi) végzettség (releváns tapasztalattal a szakirány kiváltható)
  • Min 1-3 év tapasztalat, legalább 1 befejezett projekt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (CAD, MS Office – Word, Excell alapfokon)

Továbbí kínálatunk:

  • Iparági átlag feletti bérezés
  • Céges személygépjármű (Volkswagen Octavia, Magyarországon belül magánhasználatra is)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Előrelépési lehetőségek

Kapcsolattartó:

Berényi Edit

edit.berenyi@job-impulse.com

+3670 7702946

2022-06-27T09:58:13+00:00