állásazonosító :Épületgépész projektvezető#645

helyszín :Budapest

minimum bérsáv :

kapcsolat :

Épületgépész projektvezető

Feladatok:

  • Épületgépészeti kivitelezési munkák irányítása
  • Projektek eredményességének, ütemterv szerinti előrehaladásának nyomon követése
  • Projekt elszámolások előkészítése, egyeztetése
  • Ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek egyeztetése, méretezések ellenőrzése
  • Alvállalkozók versenyeztetése, kiválasztása
  •  Ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, partnerekkel

Elvárások:

  • Szakirányú épületgépész végzettség
  • Tapasztalat hasonló munkakörben
  • Fiatalos, nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:

  • Magyar tulajdonú épületgépészeti kivitelező cég
  • Családias légkör, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

 E-mail: edit.berenyi@jobimpulse.hu

Telefon: +36707702946

2022-02-23T10:52:30+00:00